Przejdź do głównej zawartości
WNE UW
Polski (pl)
English (en)
Polski (pl)
Nie jesteś zalogowany(a) (
Zaloguj się
)
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
Strona główna
Kursy
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
Kategorie kursów:
KURSY ON-LINE LATO 2023/2024 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2023/2024 EN
KURSY ON-LINE ZIMA 2023/2024 PL
ONLINE COURSES WINTER 2023/2024 EN
KURSY ON-LINE - LATO 2022/2023 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2022/2023 EN
KURSY ON-LINE ZIMA 2022/2023 PL
KURSY ON-LINE ZIMA 2022/2023 PL / R i inne - kursy otwarte
KURSY ON-LINE ZIMA 2022/2023 PL / Excel i VBA - kursy otwarte LabMasters
KURSY ON-LINE ZIMA 2022/2023 PL / SQL - kursy otwarte LabMasters
ONLINE COURSES WINTER 2022/2023 EN
KURSY ON-LINE - LATO 2021/2022 PL
ONLINE COURSES SUMMER 2021/2022 EN
ONLINE COURSES WINTER 2021 EN
KURSY ON-LINE - ZIMA 2021 PL
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR ZIMA 2021/2022
EXAMINATION SESSION - WINTER 2021/2022
KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY - LATO 2020/2021 PL
ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD - SUMMER 2020/2021 EN
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR LATO 2020/2021
SESJA EGZAMINACYJNA - SEMESTR ZIMA 2020/2021
KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY PL - ZIMA 2020
ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD - WINTER 2020 EN
STUDIA PODYPLOMOWE
STUDIA PODYPLOMOWE / Excel i VBA - studia podyplomowe WNE
STUDIA PODYPLOMOWE / SQL i BI - studia podyplomowe WNE
Ekonomiczna analiza danych
Ekonomiczna analiza danych / WK i WW
Ekonomiczna analiza danych / OGUN
INNE KURSY
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA / Studia licencjackie
INNE KURSY / MIKROEKONOMIA / Studia magisterskie
INNE KURSY / EKONOMIA EKSPERYMNETALNA
INNE KURSY / TEORIA GIER I ORGANIZACJA RYNKU
INNE KURSY / SEMINARIA MAGISTRSKIE I LICENCJACKIE
INNE KURSY / INNE
INNE KURSY / R-CRAN
INNE KURSY / MAKROEKONOMIA
INNE KURSY / KURSY UW
INNE KURSY / KURSY UW / Kursy WF UW
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA / Wyspy
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / BADANIA / Wyspy / COME
INNE KURSY / GRUPY ROBOCZE GRANTY I BADANIA / PROJEKTY
INNE KURSY / NIE TYLKO EKONOMIA
INNE KURSY / WSPÓŁPRACA Z INNYMI UCZELNIAMI
INNE KURSY / SEMINARIA NAUKOWE
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / KURSY ON-LINE NA OKRES KWARANTANNY PL
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / ONLINE COURSES FOR THE QUARANTINE PERIOD EN
INNE KURSY / SESJA I SEMESTR LETNI 2019/2020 / SESJA / SESSION [kursy egzaminacyjne / examination courses]
INNE KURSY / TK_kursy_new
Przeszukaj kursy
Wykonaj
«
Wstecz
1
…
6
7
8
9
(bieżący)
10
»
Dalej
2400-PP1DEM / Demografia / Łukasz Byra, Paweł Kaczmarczyk, Agata Kałamucka, Małgorzata Wrotek / śr, pt. 13:15-14:45 Kon. gr2
2400-PP1DEM / Demografia / Łukasz Byra, Paweł Kaczmarczyk, Agata Kałamucka, Małgorzata Wrotek / śr, pt. 11:30-13:00 Kon. gr3
2400-PP1DEM / Demografia / Łukasz Byra, Paweł Kaczmarczyk, Agata Kałamucka, Małgorzata Wrotek / śr, pt. 09:45-11:15 Kon. gr1
2400-PP1MI1 / Mikroekonomia I / Marta Sylwestrzak / pt. 11:30-13:00 Ćw. gr.110
2400-PP1MI1 / Mikroekonomia I / Marta Sylwestrzak / pt. 09:45-11:15 Ćw. gr.107
2400-PPMG032 / Handel międzynarodowy, polityka handlowa i integracja ekonomiczna / Jan Michałek / wt. 16:45-18:15 Seminarium magisterskie
2400-EM3HM / Handel międzynarodowy / Jan Michałek / środa 18:30-20:00 Wyk. gr.1
2400-M1EMTWM / Zaawansowana teoria wymiany międzynarodowej / Andrzej Cieślik, Jan Michałek / czw. 16:45-18:15 Wyk. gr.1
2400-PP1WDE / Wstęp do ekonomii / Beata Łopaciuk-Gonczaryk / pn. 09:45-11:15 Wyk. gr.1
2400-M2EMWPUE-OG / 2400-M2EMWPUE / Wspólne polityki UE / Katarzyna Śledziewska / śr. 18:30-20:00 Wyk. gr.1
2400-PP3TWM / Teoria wymiany międzynarodowej / Andrzej Cieślik / wt. 18:30-20:00 Wyk. gr.2
2400-PP3TWM / Teoria wymiany międzynarodowej / Jan Michałek / wt. 13:15-14:45 Wyk. gr.1
2400-M2EMRP / Rynek pracy w gospodarce otwartej / Urszula Sztandar-Sztanderska / wt. 18:30-20:00 / Wyk. gr.1
2400-MAT2PPH / 2400-PP1PPH / Prawo z elementami prawa handlowego / Krzysztof Haładyj / pt. 18:30-20:00 Wyk. gr.2
2400-M2EMNGE / Nowa geografia ekonomiczna / Andrzej Cieślik, Jan Michałek / śr. 16:45-18.:15 Wyk gr.1
2400-PP1MI1 / Mikroekonomia I / Marek Giergiczny / śr. 18:30-20:00 Wyk. gr.2
2400-PP1AMI / Analiza matematyczna I / Jacek Micał / pn. 11:30-13:00 Wykład gr1
2400-PP1AL / Algebra liniowa / Mirosław Sobolewski, Daria Michalik, Magdalena Zielenkiewicz / pn. Wykład gr.1 i 2
2400-ZEWW404 2021Z / dr hab. Katarzyna Kopczewska / Ekonometria przestrzenna w R (Konwersatorium) / Poniedziałek 16:45 - 18:15
2400-EM3KT / Korporacje transnarodowe / Radosław Wolniak / czw. 18:30-20:00 Wyk gr.1
«
Wstecz
1
…
6
7
8
9
(bieżący)
10
»
Dalej